Troska o jutro. Jak doświadczasz obecnych kryzysów społecznych? 

Zapraszamy na SOK – Spotkanie Organizacyjno-Konsultacyjne przed Kręgiem Dialogowym we wtorek 31 maja od 18:00-20:00 na platformie zoom.

Zapraszamy Cię do współtworzenia z nami treści zaproszenia na najbliższy Krąg Dialogowy –  jego języka i formy. Zapraszamy do przyjrzenia się językowym “trigerom” i różnicom między środowiskowym, jakie dotykają nas na poziomie języka. 

Zależy nam na dotarciu z informacją o Kręgu Dialogowym do szerokiego grona osób potencjalnie zainteresowanych takim spotkaniem. Chcemy budować zaufanie, tak żeby było łatwiej zdecydować się na udział w Kręgu. To cenne, gdy na kręgu jest duża grupa osób reprezentująca różnorodność doświadczeń i perspektyw. 

To spotkanie to również możliwość, by poznać facylitatorki i inne osoby zaangażowane w organizację tego projektu. 

kręgi na wodzie

——————

Na spotkaniu poprosimy Ciebie o: 

● współtworzenie zaproszenia na najbliższy krąg dialogowy “Troska o jutro – Jak doświadczasz obecnych kryzysów społecznych?”  poprzez podzielenie się z nami szczerym feedbackiem na temat treści zaproszenia (po spotkaniu my zintegrujemy ten feedback najlepiej, jak potrafimy).

● podzielenie się feedbackiem związanym z odzwierciedlaniem przez facylitatorki każdej wypowiedzi uczestników  na kręgu dialogowym (dla chętnych)

————-

Jeżeli nie będziesz uczestniczyć w tym spotkaniu, możesz: 

● dać nam feedback o treści zaproszenia na krąg dialogowy w formie w pisemnej – komentując zaproszenie tutaj

● wziąć udział w kręgu dialogowym, który odbędzie się 14.06.2022 18.00-20:30 

● podzielić się gotowym zaproszeniem na krąg dialogowy z osobami z Twojego środowiska. (gotowe zaproszenie prześlemy mailem po S.O.K.u osobom zapisanym na nasz newsletter)

● podzielić się z nami feedbackiem związanym z odzwierciedlaniem przez facylitatorki każdej wypowiedzi uczestników na kręgu dialogowym (w formie pisemnej tutaj lub umawiając się na rozmowę – napisz sms do Oli 502938055)

—— 

Jakie wartości mogą płynąć z Twojego zaangażowania w ten projekt? 

przyczynianie się do tworzenia kultury dialogu i zmniejszania polaryzacji w społeczeństwie 

● rozwijanie umiejętności komunikacji mimo różnic, dzięki której możliwe jest  uwzględnianie różnorodnych perspektyw 

● spotkanie w gronie osób, którym zależy na wymianie i/lub działaniu w kontekście aktualnych wydarzeń i wyzwań społecznych (wspólnota wartości) 


Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym, prosimy potwierdź swoją obecność wysyłając maila na adres kontakt@tocopowiesz.pl lub zapisując się przez poniższy formularz:

.

——————-

“To co powiesz może zmienić świat” to cykl otwartych spotkań (kręgów dialogowych), w których uczestnicy mogą wyrazić swoją opinię lub perspektywę oraz usłyszeć opinie i perspektywy innych osób. Spotkania prowadzone są przez doświadczone osoby, które dbają o atmosferę bezpieczeństwa i szacunku. Wypowiedzi uczestników są empatycznie odzwierciedlane przez prowadzących. Co oznacza powtórzenie tego, czym ktoś decyduje się podzielić z innymi w języku potrzeb i głębszych znaczeń. Bez ewentualnych ocen, obwiniania czy osądów. Pomaga ono zobaczyć, że łączą nas podobne potrzeby, tęsknoty i marzenia

Projekt skierowany jest zarówno do osób, które chcą tylko uczestniczyć w kręgach dialogowych i doświadczyć ich efektów, jak i dla osób uczących się facylitowania kręgów dialogowych. 

—— 

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Organizowany przez Fundację Trampolina.