Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Empatii

20 czerwca 2022 @ 19:00 - 21:00

Dziękujemy Ci za Twoją obecność na Kręgu Dialogowym, jeżeli udało Ci na się nim być. Jeżeli nie mogłeś/mogłaś uczestniczyć w kręgu, to zaproszenie jest również do Ciebie!

Na ostatnim kręgu pojawiły się głosy o tym, jak trudno objąć to, co się dzieje w nas jak i wokół. Chcemy żeby Krąg Empatii był okazją do dalszej rozmowy. Może są rzeczy, które nie wybrzmiały dla Ciebie w czasie spotkania lub doszły do głosu w tobie? Zapraszamy do dzielenia się w kameralnej grupie podczas Kręgu Empatii. Obowiązuje zasada poufności. Nie będzie on nagrywany

 

Kilka informacji praktycznych:

  • Zaczniemy od bardzo krótkiego przedstawienia się wszystkich uczestników.
  • Następnie zrobimy krótkie wprowadzenie do metody Kręgu Empatii. W tej metodzie każdy uczestnik ma okazję pełnić rolę słuchacza, mówiącego, słuchacza aktywnego (odzwierciedlającego).
  • Podzielimy się na mniejsze kręgi po 3-5 osób i będziemy rozmawiać w osobnych wirtualnych pokojach.
  • Na 15 minut przed końcem wrócimy do głównej sesji naszego spotkania na podsumowanie.

 

Sprawy techniczne  i komfort podczas spotkania:

  • Proponujemy, abyś połączył/a z nami pięć minut wcześniej. Postaraj się znaleźć sobie ciche miejsce i odłożyć inne aktywności. Może zechcesz przygotować sobie coś do picia, koc? Chcemy, abyś w czasie spotkania czuł/a się wygodnie.
  • Krąg potrwa 2h. Ok. godziny 19:20 zamkniemy dostęp do zooma i nie będzie można dołączyć. Oczywiście pomożemy w razie wypadnięcia ze spotkania.
  • Będzie nam miło, jeżeli będziesz mieć włączoną kamerę w czasie spotkania. Jeżeli z jakiegoś powodu nie będzie to możliwe, ważne, abyśmy mogli cię chociaż słyszeć.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Kontakt@tocopowiesz.pl

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
Organizowany przez Fundację Trampolina.

 

Dołącz do wydarzenia na FB

 

 

Szczegóły

Data:
20 czerwca 2022
Godzina:
19:00 - 21:00

Organizator

Fundacja Trampolina