<

Zapraszamy do mini kręgu dialogowego online 2 lutego 2022, 11.00-12.30 

Krąg będzie nagrywany, liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku do 9:00.

Niedługo miną 2 lata od wprowadzenia pierwszego lockdownu związanego z pandemią covid. Tamten lockdown oznaczał niemalże całkowite zamarcie życia społecznego – zamknięte szkoły, przedszkola, sklepy, kina, restauracje. Życie i praca w dużej części przeniosło się do świata wirtualnego. W tej chwili (26 stycznia) tych zakażeń jest około 40 tys. dziennie. W Polsce zaszczepionych jest aktualnie 56,8% społeczeństwa. Rodzą się różne pytania o możliwe i najlepsze sposoby działania w tej sytuacji…

Jaki to ma wpływ na Ciebie i Twoich najbliższych? Jakie strategie wybierasz? Jak się masz w kontekście piątej fali koronawirusa?

Spotkanie prowadzić będą Marta Kułaga i Aneta Stępień-Proszewska – doświadczone mediatorki i facylitatorki kręgów, które zadbają o atmosferę bezpieczeństwa i szacunku. Uczestnicy będą zaproszeni do podzielenia się swoją perspektywą, a prowadzące poprzez odzwierciedlenie – będą starały się uchwycić i nazwać głębsze znaczenie tego, co usłyszały. Nazywamy takie spotkania kręgami dialogowymi.

Po co to robimy?
Chcemy nagrać ten krąg dialogowy, żeby ułatwić zrozumienie tego, na czym taki krąg polega, oswoić z jego strukturą oraz formą. Mamy nadzieję, że to ułatwi osobom, które nie doświadczyły tej metody i nas nie znają – zaufać i wziąć udział w kolejnych kręgach.

Chcesz wziąć udział?
Wypełnij formularz google tu

Chcesz otrzymać jako pierwszy fragmenty z nagrania?
Zapisz się na nasz newsletter tutaj

Masz pytania?
Zadzwoń 502938055 lub napisz maila: kontakt@tocopowiesz.pl