Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg empatii

23 marca 2022 @ 19:30 - 21:30

Free

Czy w ilości spraw do załatwienia, potrzeb do zaopiekowania znajdujesz momenty by się zatrzymać? Zapraszamy Cię do praktyki słuchania i bycia słuchanym podczas kręgu empatii.

Zapraszamy w środę 23.03 od 19:30 do 21:30.

 

W trakcie Kręgu empatii dzielimy się na kilkuosobowe grupki i „idziemy” do oddzielnych pokoi. Dzięki tej formule, każdy z uczestników ma możliwość wypowiedzenia się.

Proponujemy, abyś połączył/a się z nami pięć minut wcześniej. Postaraj się znaleźć sobie ciche miejsce i odłożyć inne aktywności. Dobrze byś w czasie spotkania miał/a zapewnione warunki do skupienia.

Krąg potrwa 2h. I prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na całość jego trwania. Jest to ważne ze względu na strukturę i proces dziejący się w trakcie.

Ok. godziny 19.45 zamkniemy dostęp do zooma i nie będzie można dołączyć. Oczywiście pomożemy w razie wypadnięcia ze spotkania.

Będzie nam miło, jeżeli będziesz mieć włączoną kamerę w czasie spotkania. Jeżeli z jakiegoś powodu nie będzie to możliwe, ważne, abyśmy mogli cię słyszeć.

 

To wydarzenie nie będzie tłumaczone. Jest to związane z ograniczeniami technicznymi. Zapraszamy wszystkich, którzy rozumieją język polski.

Jeżeli wiesz o kimś kto rozumie polski, mówienie po polsku jest dla niego męczące, a chciałby być z nami, lub sam jesteś tą osobą, daj nam znać. Być może mamy na to rozwiązanie.

 

Możesz zapisać się tutaj

Szczegóły

Data:
23 marca 2022
Godzina:
19:30 - 21:30
Koszt:
Free