Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Krąg dialogowy

14 marca 2022 @ 19:00 - 21:30

Free

Wojna – słowo bardziej znane z podręcznika historii i muzeum, niż bezpośredniego doświadczenia. Wojna – tuż za miedzą. Nie tylko dosłownie, bo miedza, teraz w dobie globalnej wioski i bycia tak blisko tego, co się dzieje gdziekolwiek na świecie, jest zawsze gdzieś obok. Wojna u nas – dla tych z nas, którzy są Ukraińcami lub mają tam bliskich i przyjaciół lub czują się obywatelami świata.

Czy chcesz usiąść z innymi w tym kręgu, aby :
❤ pobyć razem
💬 podzielić się, jak doświadczasz tego, co się dzieje i jak się masz wobec wojny na Ukrainie, czego potrzebujesz
🧏‍♂️ być usłyszaną/ym i usłyszeć innych
☀️ doświadczyć towarzyszenia, zrozumienia i wspólnoty?
___________________

🌱 Kogo zapraszamy?

Zapraszamy do Kręgu Dialogowego “JAK DOŚWIADCZAMY WOJNY NA UKRAINIE?” wszystkich, którzy czują potrzebę takiego spotkania. Bez względu na to kim jesteś, skąd pochodzisz, gdzie obecnie mieszkasz.
___________________

☀️ Do czego zapraszamy?

Każdy uczestnik będzie mógł wyrazić swoją perspektywę, to, co czuje i jak doświadcza obecnej sytuacji oraz usłyszeć, jak doświadczają jej inni.
Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim przez doświadczone osoby, które zadbają o atmosferę bezpieczeństwa i szacunku.
Każda wypowiedź będzie odzwierciedlona, czyli osoba facylitująca odpowie, sięgając do potrzeb i głębszych znaczeń, aby dać osobie wypowiadającej się poczucie, że jest słyszana i rozumiana.
My nazywamy takie spotkania Kręgami Dialogowymi.
___________________

🌱 Po co to robimy ?

Chcemy poprzez Kręgi Dialogowe doświadczać, że możemy czuć się częścią tej samej wspólnoty, nawet jeśli myślimy i czujemy trochę inaczej lub bardzo inaczej na ten sam temat.
Pragniemy jednoczyć się wokół naszego wspólnego człowieczeństwa, jego bogactwa i złożoności z intencją odkrywania, że na głębszym poziomie łączą nas te same tęsknoty, pragnienia i potrzeby.
Chcemy docierać do głębszych znaczeń i sensów, które pokazują, że wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi.

Details

Date:
14 marca 2022
Time:
19:00 - 21:30
Cost:
Free

Organizer

Fundacja Trampolina