w środę 17.05.2023 w godz. 18.00-19.30 na platformie zoom zapraszamy na spotkanie podsumowujące działania realizowane w ramach projektu Tocopowiesz, finansowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele.

Naszym marzeniem jest, by rosła umiejętność i odwaga do prowadzenia rozmów z osobami o różnych poglądach i perspektywach. Dlatego podzielimy się naszymi wnioskami i praktycznymi narzędziami jak takie spotkania tworzyć. Opowiemy o kręgach dialogowych – formie prowadzenia dialogu, która być może za jakiś czas, stanie się powszechnie dostępna formą dialogu – wszędzie tam, gdzie chcemy rozmawiać pomimo różnic.

Pierwsza część spotkania będzie miała formę prezentacji, druga będzie sesją pytań i odpowiedzi. Zapraszamy do przesyłania swoich pytań wcześniej na adres: kontakt@tocopowiesz.pl.

To spotkanie dla wszystkich osób, które są zainteresowane współtworzeniem kultury dialogu i budowaniem porozumienia oraz zapoznaniem się z konkretnymi narzędziami, które wspierają prowadzenie dialogu i porozumienia w organizacjach i społecznościach. 

Zależy nam na dotarciu z informacją o tym spotkaniu do jak najszerszego grona osób, więc zapraszamy do dzielenia się tym zaproszeniem z innymi, których Twoim zdaniem może to zainteresować.

Link do jutrzejszego spotkania:

https://zoom.us/j/97872248434

Meeting ID: 978 7224 8434


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *